Mělník – V penaltách rozhodla 13. série. Vítěznou penaltu proměnil kapitán Jiří Šimandl.

Polepy – Pšovka 2:2, pen. 11:12

Branky : Chytil, Mrvík

Mělnická Pšovka v krajské I. A třídě zajížděla na půdu prvního týmu v tabulce do Polep. V prvním poločase šli hosté do vedení po gólu Jiřího Chytila, který střelou do protipohybu nedal gólmanovi šanci. Po dvou hrubkách ale domácí zápas otočili a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Polepy. „Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji. Výsledkem byl gól Mrvíka po krásné přihrávce od Zemana. Potom dal Grabmüller vedoucí gól, který kupodivu i domácích příznivců nebyl uznán pro ofsajd,“ uvedl Libor Tomášek, hlavní kouč Pšovky. V 70. minutě stejný hráč sestřelil domácího útočníka a viděl od rozhodčího červenou kartu. Zápas dotáhli nakonec Pšované do penaltového rozstřelu, kde byli šťastnějším týmem.